Hakkında

2018 yılında yayın hayatına başlayan Pantolon Balığı,  Türkiye’de yaşanan her olaydan etkileniyor. Kadına şiddetin hüküm sürdüğü, futbol ve siyaset haricinde başka konunun gündeme gelmediği, kağıt üstünde dolu dolu fakat içeriği boş tartışma programlarının döndüğü bir atmosferde, gusto sahibi, oturmasını kalkmasını bilen, popüler kültürü takip eden erkekler yaratma misyonumuz var.

Peki biz kimiz?

Tahmin edebileceğiniz üzere çoğumuz erkeğiz, medyanın ağır toplarında farklı pozisyonlarında görev yapıyoruz ve hem pazarlama hem de içerik dinamiklerini iyi  bayağı iyi biliyoruz… maalesef bu konuda mütevazı olamayacağız.

Ne yazıyorsunuz?

Dürüst olmak gerekirse hoşumuza giden her şeyi… Ama günümüz dünyasında bütün bilgilerin iç içe geçtiğini göz önünde bulundurursak bunları daha rafine hale getirmek istedik. Nasıl mı? Belirli kategoriler var ve bu kategoriler kimine göre olmazsa olmaz kimine göre ise oldukça niş… Örneğin Türkiye’de sneaker üzerine bölüm olan sayılı belki de tek siteyiz (sonuçta rakiplerimiz bizi güçlendiriyor ama tek rakibimiz biziz). Sneaker’ın yanı sıra düzenli olarak giyim ve moda trendlerini STİL bölümünde takip ediyoruz.

Mustafa Kemal Atatürk’ün akılda kalan birçok sözü var ama en ikonik olanlarından biri kuşkusuz ‘Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur’ sözüdür. Dolayısıyla biz de buna inanıyoruz! Crossfit ve şehir koşularının hastasıyız, bu iki spor hakkında bilmek istediğiniz her şeyi bu bölümlerde bulabilirsiniz, en yeni ayakkabı incelemelerini, bu spor dalları hakkındaki jenerik kavramları öğrenmek için sizi FIT bölümüne alalım lütfen.

Oyun oynamayı seviyoruz, teknolojik cihazları evirip çevirmeye bayılıyoruz ve doğal olarak da tekerleklere karşı boş değiliz. Dolayısıyla TEKNO bölümümüz var.

Futbol ve siyaset tartışmalarından bahsetmiştik ya işte o yüzden modern erkeğin başka konular üzerine tartışmasını da istiyoruz… Nasıl mı? Sinema, dizi, kitap, çizgi roman ve müzik konuşabilirsiniz. Bu konuda kolaya kaçmayarak basın bültenlerinden uzak duruyoruz ve tamamen özgün ve kaliteli içeriğe imza atıyoruz. Sizi POP bölümüne ışınlayabiliriz.

Bir insanın vizyonunun olması için bol bol seyahat etmesi gerektiğine inanıyoruz. Sonuçta ‘Çok gezen mi bilir çok okuyan mı’ diye bir soru bile var… Bizce hem çok gezen bilir hem de çok pantolonbaligi.com okuyan! SEYAHAT bölümünde şehir rehberlerinden, mekan tavsiyelerine, havalı yemek tariflerinden ufak tüyolara her şey var.

Şehir hayatının içindeysek plaza içinde de yükselmek gibi bir gayemiz vardır mutlaka. Dolayısıyla şehirli erkeğin iş dünyasındaki başarısı da bizi yakından ilgilendiriyor. PLAZA sekmesinde kariyer tavsiyeleri, uzman görüşleri ve başarı hikayeleri yer alıyor.

En sevdiğimiz kategori ise hiç kuşkusuz LOVE. Biz bu coğrafyadaki erkekler olarak sevmeyi pek beceremiyoruz. Dolayısıyla bu bölüm içerisinde hem ilişki tüyoları hem yatakta performans artırıcı tavsiyeler yer alacak. Tabii gözümüze çarpan güzelleri de göz ardı etmemek sonuçta pantolon balığını zapt etmek biraz güç olabiliyor!

E her şey iyi de hiç iletişim bilgisi yok?

Artık var…

İÇERİK İÇİN

pantolonbalik@gmail.com

editor@pantolonbaligi.com

REKLAM İÇİN

Reklam@pantolonbaligi.com

GERİ KALAN HER ŞEY İÇİN

postmaster@pantolonbaligi.com