ABD’li bilim insanı Justin Lehmiller, hem erkekleri hem de kadınları ilgilendiren ilginç bir çalışmaya imza atarak gündem yarattı. Tell Me What You Want: The Science of Sexual Desire and How It Can Help You Improve Your Sex Life isimli kitabın yazarı olan Lehmiller ilginç bulgulara ulaştı.

Jennifer Lawrence, erkeklerin en çok fantezi kurduğu isimlerin başında geliyor.

Kitabı için bir anket çalışması yapan Lehmiller, tam 4.000 kişiye bazı sorular sormuş. Ankete katılanlara meşhur kişiler arasından kimlerle ilişkiye girmek istediklerini soran bilim insanı böylelikle hem kadınların hem de erkeklerin hayalindeki ünlüleri belirlemiş oldu. Bilim dünyası için ne gibi bir katkısı olduğunu henüz bilemiyoruz ama sonuçlar oldukça tatmin edici.

Jennifer Aniston adeta şarap gibi yıllanıyor. Yıllar önce apar topar bu güzel kadından boşanan Brad Pitt düşünsün…

Cinsellik, fetişizm ve ilişkiler konusunda uzmanlaşan ve Kinsey Enstitüsü’nde görevli olan Lehmiller’ın araştırmasına göre erkeklerin kalbini güm güm yapan kadınlar şu şekilde:

1- Scarlett Johansson

2- Jennifer Aniston

3- Jennifer Lawrence

4- Kate Upton

5- Sofia Vergara

Araştırmada ayrıca kadınlara en çok fantezi kurdukları ünlü erkekler sorulmuş. Anket katılanların yanıtları da sırasıyla şu şekilde: Channing Tatum, Ryan Gosling, Adam Levine, George Clooney, Brad Pitt.

Bir dönem manşetlerden düşmeyen Kate Upton’ı unutmamışsız anlaşılan.

Neyse bu kadar muhabbet yeter şimdi fanteziyi bırakıp gerçeklere dönmenin zamanı geldi… Eğer hasbelkader bir kızla yakınlaştıysanız ilk randevuda yaptıklarınız kaderinizi belirleyecektir. İşte sizin için bir ilk buluşmada yapmamanız gerekenleri sıraladık!