Dünyanın en ikonik gözlük tasarımlarına imza atan ve global anlamda bilinirliği olan Ray-Ban, İstanbul’un ve hatta Türkiye’nin kalbi olan İstiklal Caddesi’nde mağaza açtı.

Markanın özel üretim modellerinin ve sınırlı üretim serilerinin Türkiye’de bulunabileceği tek mağaza konumunda olan mekan içerisinde interaktif dokunmatik ekranlar bulunacak ve tüketiciler istedikleri modelleri kendilerine göre özelleştirebilecekler.

Ray-Ban’in Türkiye’de başka yerde bulunmayacak modellerinin İstiklal Caddesi’ndeki mağazada olacağı açıklandı.

Ray-Ban’in bağlı olduğu Luxottica’nın Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’dan Sorumlu Başkanı Filippo Resini konuyla ilgili olarak, ‘İstanbul’un ilk Ray-Ban mağazasını, ülkenin en iyi perakende satış bölgelerinden biri olan İstiklal Caddesi’nde açtık ve bundan dolayı son derece heyecanlıyız. Bu konuma uygun tasarlanan özel konsept mağazamızın İstiklal’e gelen müşterilere eşsiz ve otantik bir deneyim yaşatacağına inanıyorum. Ray-Ban’in perakende satış alanındaki sürekli genişlemesinin önemli bir dönüm noktası olacak bu gelişme, hepsi de müşterilerimize en üstün gözlük deneyimini yaşatmaya odaklanmış özel koleksiyonların yanı sıra dünyanın en ikonik markalarından birini de içeriyor’ dedi.