İngiltere’nin başkenti Londra’dan çıkan Studio Nicholson son zamanların popüler giyim markalarından biri. Zamansız tasarımlar ile minimalizmi bir araya getirmeyi başaran ve Japonya’dan oldukça etkilendiği görülen marka yeni koleksiyonunu tanıttı.

Nick Wakeman tarafından kurulan marka hem kadınlara hem de erkeklere yönelik tasarımlarıyla kendine has bir konsept oluşturmayı başarıyor. Marka 2019 Sonbahar/Kış koleksiyonunda da bol, zahmetsiz, minimal ve rahat tasarımlarla öne çıkıyor. Mevsimin olmazsa olmaz parçalarına birkaç ufak dokunuş yaparak silüetleri tamamen değiştiren markanın özellikle kot pantolonları ve mevsimlik ceketleri bir hayli beğeni alacak gibi görülüyor.

Bol pantolon ve dar üst kombinasyonunu benimseyen marka şekilsizliğin şekli gibi bir düsturu da uygulamaya almış. Türkiye’de bulunmayan markanın ürünleri yurt dışına çıkarak ya da internet üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Eğer bu yöntemlerle satın almak istemiyorsanız, Türkiye’de de şubeleri bulunan ünlü marka COS’un tasarımlarına da göz atabilirsiniz. Zira COS da Studio Nicholson’ın tasarımlarına oldukça benzeyen bir şekilde ürünler sunuyor.