Philips, Daily Collection filtre kahve makinesi ile kullanıcılarına mükemmel ve aromatik bir kahve deneyimi sunuyor. Philips Daily Collection (HD7462/20) filtre kahve makinesi, aroma karıştırıcı özelliği ile kahveyi demliğin içinde karıştırarak, her fincan kahvede aynı ve en iyi lezzeti ortaya çıkarıyor.

Philips Daily Collection filtre kahve makinesinde bulunan aroma karıştırıcı, ilk fincandan son fincana kadar en lezzetli ve kıvamlı aromanın sunulması için kahveyi eșit șekilde karıștırır.

1,2 lt hazneye sahip olan Daily Collection kahve makinesi ile 2 fincandan 12 fincana kadar kahve hazırlayabilir, kompakt tasarımı sayesinde mutfağınızda yer kaplamadan kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Kahveniz hazırlandıktan 30 dakika sonra Daily Collection, kendini otomatik olarak kapatarak hem enerji tasarrufu sağlar hem de güvenli bir kullanım olanağı sunar. Kolay temizleme özelliği sayesinde filtre tutucu dahil olmak üzere tüm parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Kullanım kolaylığı sağlarken aynı zamanda keyifli anların en büyük yardımcısı olan Philips Daily Collection HD7462/20 ve farklı renk alternatifi ile HD7461/20 filtre kahve makinesi sıcak ve aromatik kahve hazırlama deneyimi için 329,99 TL’ye kullanıcıların beğenisine sunuluyor.